Elite Clearing Hands Off 33
 
DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Vyberanie BB'čok v AS

Goto down 
AutorSpráva
scimimaster6

scimimaster6

Počet príspevkov : 8
Points : 24
Reputation : 1
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Poprad

Vyberanie BB'čok v AS Empty
OdoslaťPredmet: Vyberanie BB'čok v AS   Vyberanie BB'čok v AS EmptyNe október 07, 2012 8:03 am

Presnosť v Airsofte začína dobrými BB'čkami.
BB'čka nie sú až taká drahá záležitosť, ale vždy treba brať na vedomie to, že čim kvalitnejšie strelivo, tým lepšie pre celú zbraň nehovoriac o mechaboxe.
Vyberanie BB'čok podľa ústovej rýchlosti zbrane. (úsťové rýchlosti nižšie sú uvedené s .20g BB)
300-350 FPS: .20G
350-400 FPS: .25G
400-450 FPS: .28G
450-500 FPS: .36G
500 FPS: .43G

1:
Lesklé BB'čka sú dobrým indikátorom, že BB'čko má malú gramáž a zvyčajne takéto BB'čko je nekvalitné. Často na povrchu takýchto lacných BB'čok vidno voľným okom nerovnosti. BB'čka vyrobené v Čine sú zvyčajne slabej kvality, ale na druhej strane, BB'čka vyrobené v Taiwane a Japonsku sú väčšinou oveľa lepšej kvality oproti tým Čínskym.

2:
Kúpili ste si zbraň. S veľkou radosťou ju idete vyskúšať a použijete BB'čka, ktoré ste dostali ku zbrani. Pozor, tieto BB'čka sú VELMI slabej kvality a s ľahkosťou môžu poškodiť vašu novú zbraň.

3:
NIKDY nepoužívajte BB'čka, ktoré boli vystrelené alebo tie ktoré Vám spadli na zem a sú špinavé, zaprašené atď... Takéto BB'čka môžu spôsobiť zaseknutie zbrane.

4:
NIKDY nepoužívajte zdeformované BB'čka (rozpadnuté :-D). Taktiež niekedy sa stane, že si kúpite kvalitné BB'čka, ale jedna-dve z obsahu balenia majú výrobnú chybu.

5:
Použivanie BB'čok správnej veľkosti je veľmi dôležitá vec. Odráža sa to na úsťovej rýchlosti. Keď použijeme BB'čko správnej veľkosti tak pri vystrelení väčšina vzduchu je za projektilom, čo znamená že má väčší výkon. Pri použití nesprávnej veľkosti dochádza k tomu, že vzduch spoza BB'čka sa dostava mimo BB'čka, tým pádom ho nepoháňa = nižší výkon. Taktiež BB'čka, ktoré majú nesprávnu veľkosť sú veľmi nepresné.

6:
Nerovnosti na nekvalitných BB'čkach môžu spôsobiť zaseknutie v hlavni. Čo vedie k totálnemu zničeniu hlavne, ale aj k negatívnym vplyvom na mechabox


_________________
Vojna sa skončí, ale armáda je večná.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Vyberanie BB'čok v AS
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
E.C.H.O. 33 forum :: Zbrane Upgrady Doplnky-
Prejdi na: